Künye

imtiyaz sahibi

İmtiyaz Sahibi / Grantee

 

genel yayın yönetmeni

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
 

 

mali müşavir

Mali Müşavir / Financal AdvisorTeknorank İçerik Yönetimi / Editors

burak korkmaz

 

 

ihsan şahin

 

 

murat yavuz

 

Köşe Yazarları / Authors

murat yavuz

 

murat yavuz

 

murat yavuz

 

murat yavuz

 

murat yavuz

 

 

hukuk danışmanı

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult


Sosyal Medya Hesapları
Google Plus
Facebook
Twitter

İletişim ve Yazışma Adresi
Toki Konutları Başakşehir - ISTANBUL / TURKEY

Yayın İlkelerimiz
Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vrmiştir ve bütün hakları saklıdır. www.teknofizo.com teknoloji haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanar Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.teknofizo.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler
www.teknorank.com adlı haber sitemiz,hukuka,yasalara,telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasada göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, admin@teknofizo.com mail adresinden veya İletişim formu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.


Teknofizo Olarak Misyonumuz

Medya sektörüne farklı bakış açıları ile yaklaşarak en doğru ve en önemlisi en tarafsız haberleri ziyaretçilerimize aktarmak. Bu alanda ahlaki sorumluluklarımızı bilerek, yine bu alanda etik kuralları gereğince en iyisi olabilmek için, elimden geleni değil, elimden gelenin en iyisini yapacağım felsefesini belirlemek.

Şeffaf haber anlayışı ile birlik de, müşteri memnuniyeti odaklı bir ilke belirleyebilmek. Sesi çıkıp da sesini duyuramayanların sesi olabilmek ve bu sesleniş yapılırken ilkelerimizden asla taviz vermemek. Bugüne kadar hor görülmüş ve hakkı yenmiş olanların hakkını aramak; ama bu hakkı ararken kimsenin hakkını yememek ve yedirmemek. Irk, dil ve din ayırmadan her haberi sağduyulu ve özenle haberi aktarmak.  

 

Teknofizo Olarak Vizyonumuz

En öncelikli hedefimiz farklılığımız ve şeffaflığımız ile birlik de medya sektöründe prestij sahibi olabilmek. Doğruluk ve tarafsızlık ilkelerimizden asla ödün vermeden, verdiğimiz hizmetin sürekliliğini ve istikrarını sağlayabilmek. Bizi var eden ziyaretçilerimizi memnun etmek için, her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak.

Medya sektörün de kendimize has haber anlayışımızın olması ve tarafsız haber dendiğinde ilk akla gelen medya organlarından biri olabilmek. Haberin tarafsızlık ve şeffaflık ile gerçek haber taşıdığını tüm kişi ve kuruluşlara ispatlayabilmek. Bu sektörde ki yeniliklere açık olan ve ahlaki değerlerimizi temsil edebilecek ekip arkadaşlarımız ile tüm kitlelere sesimizi duyurabilmek.Yazılım Destek

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler