Apple iOs 10 tanıtımında Ne Amaçladı ?
Ümit Vatan

Apple iOs 10 tanıtımında Ne Amaçladı ?

Apple Inc tarafından yapılan tanıtımda iOs 10 sürümü tanıtılırken aynı zamanda Apple bünyesinde çalışanlarıda gösterme gereği hissetti. Peki Apple neden böyle birşey yapmak istemiş olabilir buradaki amacı nedir?

Dünya teknoloji devlerinin en büyüklerinden biri olan Apple Inc firması yeni işletim sistemi sürümünü tanıttı. Yeni iOs 10 sürümünde bir çok özelliği bünyesine katan teknoloji firması her zaman ki gibi müşterilerinin gözünü doldurdu ve rakiplerine bir nevi göz dağı verdi. Acaba Apple'ın buradaki verileri açık açık göstermesinin amacı rakiplerine göz dağı vermekmiydi?

Tabi bu kesin olarak bilinemez ancak yeni iOs sürümü hangi cihazlare gelecek ve performans bakımından ne derece etkili sadece bunu sorgulayabiliriz. Yeni özellikler arasında ilk göze çarpan kilit ekranın değişmesi ve ios kilit ekranına daha fazla özellik eklenmesidir. Yani iOs kilit ekranını artık daha işlevsel olarak kullanabileceğiz.

Apple test manager'lar tarafından test edilmesinin ardından kullanıcılarına muhakkak sunulacaktır. Yeni iOs 10 sürümünü öncelikle iPhone cihazlarında denemek için sabırsızlıkla bekliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler