İphone 8 Teknik Özellikleri

Apple kullanıcıları İphone 7’nin çıkmasıyla beraber merakla İphone 8’in çıkacağı tarihi beklemeye başladılar. İphone telefonları ilk üretiminden bu yana, kullanıcılarının aklını başından almaya yetecek özelliklere sahip bir marka olmasıyla tanınıyor.

İphone 8 Teknik Özellikleri
İphone 8 Teknik Özellikleri Emre

Kullanıcılarında neredeyse bir çılgınlık yaratmış olan bu telefonun her yeni serisi merakla beklenir. Her yeni serisinin çıkışının ardından bayilerin önlerinde uzun kuyruklar oluşması markanın değerinin ve kalitesini ispatlamaya yetmektedir.

İphone 8 ‘in Merak Edilen Özellikleri

2017 yılı İphone serisinin tam on yıldır hayatımızda olduğu bir yıldır. Bundan dolayı da İphone 8 modelinde önemli ve özel değişiklikler yapılması beklenmektedir. Iphone 8 serisinde Oled ya da Amoled ekran olacağı iddiaları mevcuttur. Diğer firmalarda genelde amiral gemi tarzında kullandığı hızlı şarj teknolojisini İphone 8 de kullanmaya başlayacağı varsayımları bile vardır. Iphone 8 in en çok dikkat çekici ve merak konusu olan özelliklerinden birisi ise cam bir tasarıma sahip olmasıdır. Tasarımında kavisli cam ve alüminyum çerçevenin kusursuz bir şekilde birleştirilmiş olması dikkat çekecek özelliklerinin en başında yer almaktadır. Ayrıca İphone 8 de wireless şarj teknolojisini de 5 metreye kadar (kablosuz) şarj edilebileceği iddialar arasındadır.

İphone 8 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı

Apple bu zamana kadar her yeni modelin düzenlenmesini İphone tanıtımını genelde 9. Ayda yani Eylül ayında gerçekleştirmiştir. Bundan dolayı da Apple 10. Yılına dair bir sürpriz yapmazsa eğer İphone 8 modeli de büyük bir ihtimalle 2017’nin Eylül ayında çıkması beklenmektedir.

İphone 8 ‘in fiyatı hakkında çok detaylı bir bilgi olmamasına karşın mobil dünyasının yakın takipçileri fiyatın ortalama 4.000 ila 5.000 TL arasında olması beklemektedirler. Fakat bu bilgi Apple tarafından bildirilmiş kesin bir bilgi değildir. 

iphone 8 iphone 8 özellikleri iphone 8 fiyatı iphone 8 ne zaman çıkacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler