Canon’un Yeni Gözdesi 77D

Canon markası fotoğraf makinesi listesine yepyeni bir makine daha ekleyeceğini belirtti. Bu makine diğerlerinden farklı bir şekilde isme sahip olmasından dolayı fotoğraf makinesi tutkunları bu makinenin çıkacağı tarihi merakla beklemektedirler.

Canon’un Yeni Gözdesi  77D
Canon’un Yeni Gözdesi  77D Emre

Canon makineleri yıllardır isimlerine sadık bir firma olmasından dolayı, yeni çıkacak üründeki isim değişikliği ile dikkatleri bu makine üzerinde toplamayı başarmıştır.  Fakat kullanıcılar bu isimlendirmeye göre makinenin hangi tarz kullanıma uygun olduğunu az çok tahmin edebilmektedirler. Tek haneli modellerin genellikle kendi sınıfları içerisinde gövdeler olarak kabul edilirken hanelerin artmasıyla özellikler azalmaya ve fiyatlar daha fazla makul olmaya başlamaktadır. 1300D İle 750D arasındaki ara modellerin iki haneli modeller olarak üretilmesi pekte tercih edilmemektedir.

Canon 77D Özellikleri

Kesin olmamasına karşın 24.2MP sensöre sahip olacak olan 77D, 80D modeliyle aynı sensörü kullanılmaktadır. 45 noktada Af mekanizması, 2560 iso, NFC –Wifi desteği gibi artı özelliklerin 80D modelinde de aynı olduğu bilinmektedir.80D modelinde saniyede çekilen kare miktarının 7fps, 77D modelinde ise 6fps olması ortaya atılan iddiaların doğruluk payı var ise bu modelin bir anlamda da olsa kırpılmış bir 80d olarak görülmesi beklenmektedir. Canon firması daha makul fiyatlı bir ürün çıkartmak maksadında bu ürünü piyasaya sunmak istemiş olabilir. Bu ürünün çıkmasıyla birlikte 750D modeli mi yoksa 80D modelini mi etkileyeceğini ileriye dönük zamanlarda görelim. 

canon canon eos 77d canon eos 77d özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler