Samsung'un ilk Edge Ekranlı tableti: Galaxy Tab 3

İnternet ortamında çıkan bazı haberlere göre teknoloji devi Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab 3 kendi Edge ekranı ile beraber gelecek.

Samsung'un ilk Edge Ekranlı tableti: Galaxy Tab 3
Samsung'un ilk Edge Ekranlı tableti: Galaxy Tab 3 Emre

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bazı bilgilere göre Samsung son amiral gemisi olan Galaxy S8’i şubat ayının sonuna doğru düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresin de tanıtmak yerine Mart ayında kendi düzenleyeceği bir etkinlik ile kullanıcı ile buluşturacak. Samsung Mobil Dünya Kongresini boş geçmemek adına ise yeni tableti Galaxy Tab 3’ü tanıtacak.

Önce ki günlerde teknik özellikleri sızdırılan Tab S3’ün şimdi ise tasarımı sızdırıldı. Slash Gear internet sitesi tarafından paylaşılan bilgiye göre Samsung’un kendi geliştirmiş olduğu Edge ekranı Galaxy Tab S3 modeli ile birlikte artık tabletlere de eklenecek. Samsung ise bu özelliği ilk defa Mobil Dünya Kongresinde Galaxy Tab 3 ile duyuracak.

Samsung Galaxy Tab 3 Ne Zaman Duyurulacak?

Daha çok Apple firmasının hakim olduğu ve büyük bir pay aldığı tablet pazarında Galaxy Tab S3 modeli ile önemli bir atılım yapmak isteyen Samsung’un bu son tableti teknik özellikler bakımından da son derece üstün olacak. Tabletin tüm detaylarını ve özelliklerini ise 26 Şubat tarihinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde öğrenmiş olacağız.

Çok farklı teknolojiler üreten ve teknoloji kategorisinde adını sıklıkla duyduğumuz Samsung bakalım Dünya tablet pazarında ezeli rakibi Apple ile yarışabilecek mi?

 

 

 

Samsung Galaxy Tab 3 Samsung Galaxy Tab 3 tasarımı Samsung Galaxy Tab 3 ne zaman çıkacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler