Samsung Galaxy S8 Fiyatı Sızdırıldı

Günümüzde internete sızdırılan bilgiler ile önceden çıkacak olan telefonlar hakkında birçok şeyi öğrenebiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de Samsung’un son çıkacak telefonu Galaxy S8 fiyatı.

Samsung Galaxy S8 Fiyatı Sızdırıldı
Samsung Galaxy S8 Fiyatı Sızdırıldı Emre

Galaxy note 7 faciasından sonra Samsung firmasında oluşan toparlanmanın en büyük habercilerinden biri olan Samsung Galaxy S8 hakkında bugüne kadar internete sızdırılan bilgiler sayesinde telefonun hem teknik özelliklerini hem de tasarımını öğrendik. Son sızdırılan bilgiler arasında da Samsung Galaxy S8’in satış fiyatları duyuruldu.

Birkaç gün önce Çinli bir internet kullanıcısı Galaxy S8’in Amerika ve Avrupa da 4 GB ram ve 64GB depolama gibi sistemlerle, Çin ve Güney Kore de ise 6 GB ram 128GB depolama alanı ile satılacağını duyurmuştu.  GSM arena internet sitesinin haberine göre ise Galaxy S8 Avrupa versiyonu 885 dolara Çin versiyonu ise 943 dolara satılacak.

Galaxy S8 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Ülkemizde de satışa sunulacağı tahmin edilen 4 GB ram ve 64GB gibi özelliklere sahip modelin döviz kurunu Türk lirasına çevirdiğimizde yaklaşık fiyatı 3300 lira gibi bir rakama denk geliyor. Tabi ki bu fiyata çeşitli vergiler de eklenecek. Bu eklenen vergiler ile beraber Galaxy S8’in fiyatı ülkemizde yaklaşık olarak 4000 liraya denk geliyor. Ayrıca ortaya çıkan bazı haberlere göre Samsung telefonun satışına ise Nisan ayı itibari ile başlayacak. 

Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8 fiyatı Samsung Galaxy S8 ne kadar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler