Dawn Of The Sniper Oyun İncelemesi

Android market de en çok oynanan oyunlardan olan Dawn Of The Sniper oyununu sizler için inceliyoruz.

Dawn Of The Sniper Oyun İncelemesi
Dawn Of The Sniper Oyun İncelemesi Emre

İzlediğiniz film veya dizilerde hemen her kesim insanın hayalinde keskin nişancı olma isteği vardır. Bu hayalinizi gerçekleştirmede Dawn of the sniper oyunu sizin hayalinizi gerçekleştirmektedir. Dawn of the sniper oyunu hemen hemen herkesin ilgi duyduğu ve bağımlılık yaptığı bir keskin nişancı oyunudur. Bu oyunun konusunda ise dünyayı ele geçirmiş ve işgal etmiş zombilerin elinden masum insanları kurtarmak amaçlanmıştır.

Oyunun içerisinde zombilerden gizli olarak yüksek binaların tepesine çıkarak zombiler tarafından rehin alınmış ve öldürülmek üzere olan masum insanları zombileri vurarak insanları zombilerden kurtarmaktır. Ayrıca zombileri keskin nişancı tüfeği diye adlandırdığımız silahlarla zombilerin kafasına nişan alarak öldürürseniz oyun size extra puan verecektir.

Oyun içerisinde extra puan aldığınız zamanda ise daha zor bölümler ve kuvvetli keskin nişancı tüfeklerinin kilidi açarak kullanmak istediğiniz silahı güçlendirebilirsiniz. Böylece düşmanlarınız olan zombileri çok daha kolay öldürebilir ve hedefinize daha da yaklaşmış olursunuz.

 

Dawn Of The Sniper Boyutu ve Androd Sürümü

Dawn Of The Sniper oyunu oynamak isteyenlerin ise android sürümünün en az 2.3 olması gerekmektedir. 2.3 işletim sisteminden düşük olan cihazlarda ise oyun oynanmamaktadır. Keskin nişancı oyunu olan bu Dawn of the siniper oyunun büyüklüğü yaklaşık olarak 23MB’dir ve oyunun düşük boyutta olmasında dolayı 2.3 android işletim sistemine SAHİ yüksek olan cihazlara kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Oyunun grafikleri ve oynanış bakımından kullanışlığı oyunun diğer artı yönlerinden biridir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler