En İyi Çevrimdışı Oyunlar

Telefonunda internet olmayan veya interneti kısıtlı olan oyun sever ziyaretçilerimiz için en iyi çevrimdışı oyunlarını inceliyoruz.

En İyi Çevrimdışı Oyunlar
En İyi Çevrimdışı Oyunlar Emre

Dawn Of The Sniper

 Eğlenceli ve profesyonel bir grafik yapısına sahip olan bu oyun hemen her kesim insanın ilgisini çekmekte olup sniperci olmak isteyenlerin ise hayalini gerçekleştirmektedir.

Oyun konusunda ise, dünyayı ele geçirmiş olan zombilerin elinden masum ve suçsuz olan insanları kurtarmak amaçlanmıştır. Dawn Of The Sniper oyunun içeriğinde ise zombilerden gizli olarak yüksek binaların tepesine çıkarak rehin alınmış insanlar kurtarılmaktadır.

Grabatron

Grabatron oyunu muhteşem grafik yapısına sahip olup herkesin ilgi odağı olmuştur. Uzaylıların ele alındığı bu oyunda uzaylıların dünyadan almak istediği intikam konusu ele alınmıştır.

Oyunun konusunda ise UFO’ yu kullanan kaptanı yöneterek dünyada bulunan araç, tank ve ağır olan tüm eşyaları UFO tarafında yukarı çekip havada savurarak insanların ve evlerin üstüne doğru atarak dünyada büyük ölçüde yıkım sağlamaktır.

Sky Force 2014

Android olan tüm mobil cihazların hepsinde bu oyunu oynamak mümkündür. Mobil cihazların içerisinde oynayabileceğiniz en iyi çevrim dışı oyunların içerisinde yer almakta olan bu oyun da kuş bakışı olarak yönettiğimiz özel donanımlara ve kuvvetli silahlara sahip olan savaş uçağı ile binlerce düşman ve devasa büyüklükte olan canavarlar öldürülmektedir.

Stubit Zonbies 3

Angry Birds’ün zombili versiyonu olarak adlandırabileceğimiz bu oyunu android cihazların tümünde oynayabilirsiniz. Bu oyun içerisinde Angry Birds’den farklı olarak domuzcukların yerine zombiler çıkmaktadır. Zombileri silah ile ateş ederek yok etmeye çalışılmakta olup kurşunların duvarlara çarparak sekmesi ise oyuna ayrı bir heyecan katmaktadır.

Hungry Shark Evolution

Aç bir köpek balığını yöneterek onu beslemeye ve büyütmeye çalıştığınız güzel ve eğlenceli bu oyunu android olan tüm telefonlarda rahatlıkla oynabilirsiniz. Oyunun ilk başlarında küçük bir köpek balığı ile diğer küçük balıkları yiyerek köpek balığını büyütmeye çalışmaktasınız. Köpek balığı büyüdükten sonra suyun yüzeyine zıplayarak insanları ve kuş gibi diğer canlıları da avlayabilirsiniz.

 

en iyi çevrimdışı oyunlar çevrimdışı oyunlar android çevrimdışı oyunlar internetsiz oyunlar internet istemeyen oyunlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler