Siyah Beyaz Fotoğraflar Çekmek İçin En İyi Mobil Uygulamalar

Akıllı telefonlar ile en güzel siyah beyaz fotoğrafları çekmek için gerekli mobil uygulamaları listeliyoruz.

Siyah Beyaz Fotoğraflar Çekmek İçin En İyi Mobil Uygulamalar
Siyah Beyaz Fotoğraflar Çekmek İçin En İyi Mobil Uygulamalar Emre

Teknolojinin ve dijital kameraların gelişmesi ile birlikte eski siyah beyaz fotoğrafların yerini renkliler aldı. Buna rağmen günümüzde hala siyah – beyaz fotoğraflar oldukça değerli. Bu nedenle de birçok fotoğrafçı hala siyah – beyaz fotoğrafları tercih ediyorlar. Siz de akıllı telefonlar ile siyah – beyaz fotoğraf çekmek isterseniz en kullanışlı Android ve İOS uygulamalarını haberimizde bulabilirsiniz.

En İyi Siyah Beyaz Fotoğrafları Çekin

Lenka

Sadece telefonun arka kamerasını kullanan bu uygulamada sadece siyah beyaz fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Uygulama kullanıcılarına renkli fotoğrafları siyah – beyaza dönüştürme veya eski fotoğrafları düzenleme gibi seçenekler sunmuyor. Uygulama mobil platformlarda ücretsizdir.

Hypocam

Hypocam oldukça şık ve kullanışlı bir arayüz ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Uygulama ayrıca fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilmenize imkan veren bazı araçlar da barındırıyor. Uygulama ücretsiz olsa da uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

BlackCam 

Sade ve oldukça basit bir siyah – beyaz fotoğraf uygulaması olan BlackCam bol miktarda ön ayarı ve farklı fotoğraf tarzları ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Uygulama sadece Android platformlarda ücretsizdir.

Simply B&W

Fotoğraf çekerken bir düzenleme yapamadığınız ama sonrasında oldukça detaylı bir şekilde düzenleme yapabildiğiniz Simply B&W uygulaması ile oldukça iyi siyah – beyaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Uygulama ile ayrıca fotoğraflarınıza kumlanma efekti verebilir, fotoğrafların tonunu ayarlayabilir ve farklı renk filtreleri deneyebilirsiniz.  Uygulamanın ise sadece İOS sürümü bulunuyor ve ücretsiz. 

siyah beyaz fotoğraf uygulaması fotoğraf uygulaması siyah beyaz fotoğraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler