Beyaz AirPods'dan Sıkılanlar İçin Alternatif Çözüm

Amerika da bulunan BlackPods adında bir şirket apple tarafından üretilen beyaz Airpods’u siyaha boyuyor ve bu sayede kullandığınız AirPods siyah iphone 7 ile uyumlu oluyor.

Beyaz AirPods'dan Sıkılanlar İçin Alternatif Çözüm
Beyaz AirPods'dan Sıkılanlar İçin Alternatif Çözüm Emre

Jet siyah ve siyah iphone 7 ile iphone 7 plus’ın piyasaya sürülmesi ile birlikte çoğu kullanıcı Apple markasından daha koyu aksesuarlar beklemeye başladı. Ne var ki kullanıcıların bu beklentileri boşa çıktı ve Apple firması tarafından herhangi bir koyu aksesuar üretilmedi. Bu da siyah renkte iphone alan kullanıcıların canını oldukça sıkmış durumda.

Beyaz AirPods İçin İlginç Çözüm  

BlackPods adında Amerikalı bir şirket kullanıcıların bu şikayetlerini duydu ve ön siparişleri almaya başladı. Biranda popülerleşen bu şirketin web sitesinde tercih edebileceğiniz 2 seçenek var. Bu seçeneklerden biri elinizde mevcut olan AirPods’u firmaya göndermek ve 99 dolar karşılığında siyaha boyatmak. Bir diğer seçenek ise 249 dolar ödeyerek direk olarak siyah bir AirPods almak. Oldukça şık ve güzel duran siyah AirPods siyah iphone ile oldukça uyumlu. Boyama işlemi ise 3 gün sürüyor.   

Şirket sözcüleri tarafından yapılan açıklamaya göre gönderilen her AirPods yetenekli zanaatkarlar tarafından boyanıyor ve ardından titiz bir görsel ve kalite denetimi altına giriyor. Ayrıca yapılan açıklama da Apple firmasının üretmiş olduğu AirPods için özel bir kaplama sisteminin geliştirildiği ve bu sayede AirPodsların çizilmeye karşı dayanıklı olduğunu söylüyor.                     

AirPods siyah AirPods beyaz AirPods
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler