Site Trafiklerini Takip Eden Siteler

Web siteleri ve sosyal medya ile yakından ilgilenen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında hiç şüphesiz hangi sitenin ne kadar tıklandığıdır. Bugün bu sorunun cevabını bulmanız için çeşitli kuruluşlar tarafından yapılan birkaç uygulamayı inceleyeceğiz.

Site Trafiklerini Takip Eden Siteler
Site Trafiklerini Takip Eden Siteler Emre

Hangi Siteler ile Site Trafiği Takip Edilir

SemRush

Genellikle seolar'ın kullanmakta olduğu bu sistemi herhangi bir internet kullanıcısı da kullanabilmektedir. Sistem için www.semrush.com 'a girerek buradan istediğiniz herhangi bir sitenin ne kadar hit aldığı, yoğunluğu gibi vs. şeyleri öğrenebilirsiniz. Burada göreceğiniz sonuçlar sitenin yaklaşık olan verilerini yayınladığı için, ufak miktarda bir hata payı olabilir.

Quantcast

Web site analiz sistemlerinin en çok tercih edilenlerinden olan Quantcast, www.quantcast.com adresi üzerinden birçok sitenin hit değerlerini hizmetinize sunmaktadır. Kullanıcılarına rahat kullanım imkanı sunmak için sade bir tasarım tercih eden yetkililer, oldukça yerinde bir tercih de bulunmuşlardır.

Traffic Estimate

Herhangi bir web sitesinin 30 günlük periyottaki verilerini görmenizi sağlayan Traffic Estimate, kullanılan anahtar kelimeler gibi ince ayrıntıları tespit ederek oldukça önemli bir görev yapmaktadır. Siteye ulaşmak için www.trafficestimate.com adresine gitmeniz yeterli.

SimilarWeb

Diğer bir web site analiz programı ise SimilarWeb. Dünya çapında en çok trafiğe sahip olan siteleri listeleyen ve istediğiniz herhangi bir sitenin popüleritesini görmenizi sağlayan sistem, oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Uygulamaya www.similarweb.com Adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitelerin verilerini ayrıntılı olarak analiz etmenizi sağlayacak sistemleri sizler için sıralamaya çalıştık. 

site trafiği site hiti site trafiği nereden bakılır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler