Kullanışlı 4 Ücretsiz Uygulama

Teknolojinin son yıllarda hayatımıza girmesi hepimizin ilgi alanımıza göre çeşitli programlara ihtiyaç duymamızı sağladı. Bu programların birçoğu ücretsiz olmasının yanı sıra alanında en iyi olan programların ücretsiz versiyonlarını yayından kaldırıp belirli bir ücret karşılığında sunulması kullanıcıların hoşuna gitmeyen durumlardan biridir.Bu yazımızda en az ücretli alternatifleri kadar iyi olan ücretsiz birkaç uygulamayı listeleyeceğiz.

Kullanışlı 4 Ücretsiz Uygulama
Kullanışlı 4 Ücretsiz Uygulama Emre

Hangi Uygulamalar Ücretsiz

360 Total Security

Antivirüs programları hepimizin vazgeçilmez seçeneklerinden biri olmaktadır. Gittikçe güvensiz bir yer olmaya başlayan internet alemi'nin tehlikelerinden korunmak için en etkili yollardan biri kaliteli bir antivirüse sahip olmaktır. Ancak popüler antivirüs programları'nın çoğunun ücretli olması kullanıcılar için bir dezavantaj'dır. Bunu gören 360 Total Security yönetimi ücretli antivirüslere kafa tutacak kadar kaliteli bir yazılımla kullanıcı kitlesinin yardımına yetişmektedir. Sürekli güncellenen 360 Total Security, sizi tehlikelere karşı korumaya yetecektir.

Photo Filtre

Resim düzenleme denince ilk akla gelen programlardan biri olan Photo Filtre, Photoshop'a para vermekten kaçınan kullanıcılar tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Üst düzey özellikleri ile profesyonel işler yapan kullanıcıları bile tatmin edebilen yazılım, oldukça iyi bir alternatifdir.

Blender

3 Boyutlu modelleme için kullanıcıların hizmetine ücretsiz bir şekilde sunulan Blender, oldukça yüksek miktarlar verilerek sahip olunabilecek diğer modelleme programları kadar iddalı bir yazılımdır. Eğer sizde modellemeye gönül vermiş biriyseniz Blender'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca youtube'de bu işi oldukça iyi yapan kişilerin çekmiş olduğu eğitim setlerinide bulabilirsiniz.

Open Office

Ofis yazılımları bazılarımızın iş hayatında veya diğer işlerinde sıklıkla kullandığı önemli gereçlerden biri olmaktadır. Bu sektörün şüphesiz en üst sırasında yer alan Microsoft Office, ücretli olarak lisans verdiği için kullanıcılar tarafından eleştirilmektedir. Eğer kaliteli ve ücretsiz bir ofis programı kullanmak isterseniz Open Office tam olarak sizin ihtiyacınız için tasarlanmış bir seçenek olacaktır. 

ücretsiz uygulama ücretsiz antivürüs ücretsiz programlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler