2017 TEKNOLOJİ TRENDLERİ NELER OLACAK ?

Pek çok yeniliğe şahit olduğumuz 2016’dan sonra, 2017 de yeni gelecek olan teknolojilere karşı fazla zorluk çekmeyeceksiniz. 2017 de yeni gelecek olan teknolojiler ise; akıllı telefonlar, saatler, bilgisayar, akıllı ev ve sosyal medya hesapları daha yeni ve güncel bir şekilde karşımıza çıkacaktır.

2017 TEKNOLOJİ TRENDLERİ NELER OLACAK ?
2017 TEKNOLOJİ TRENDLERİ NELER OLACAK ? Emre

2017 deki teknoloji trendleri arasında yer alan akıllı telefonlardan bahsedecek olursak; Akıllı telefonlar sayesinde sosyal medya hesaplarının bize sunmuş olduğu yeni ve güncel uygulamaları daha verimli ve daha kolay kullanmamızı sağlamada yardımcı olacaktır.

Belli ve hiç değişmeyen standartlara oturmaya başlayan akıllı telefonlar, 2017 ile birlikte yeni gelen teknolojiler sayesinde suya karşı dayanıklılık, çift hoparlör ve gelişmiş ses deneyimleri ile birlikte kullanıcılara daha zevkli bir deneyim sunacak.  

2017 De Bizi Neler Bekliyor ?

2017 de akıllı telefonların yeni ve güncel sürümleri hayatımıza girmesiyle birlikte akıllı telefonlar artık kredi kartlarının yerlerini almaya başlayacak.  Bu özelliklerin dışında Apple serisinde olduğu gibi hemen hemen her telefonda kişisel asistan uygulaması bulunacak. Hayatımıza giren teknolojinin gün geçtikçe kendini yenilemesi ve her konuda insanların yaşamına kolaylık sağladığı için teknoloji insanların vazgeçilmezi olmuştur.

 

Son olarak akıllı telefon dünyasında uygun fiyatlı ve kullanışlı telefonların özelliklerini artırarak ve geliştirerek her kesim insanın rahatça kullanması sağlanmıştır. Fakat 2017 de akıllı telefonların daha üst seviyede piyasaya çıkmasıyla birlikte üst seviyede ki fiyatlarda’ da artış olacaktır.

teknoloji 2017 teknolojik gelişmeler teknoloji trendleri 2017 teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler