ASUS ZENFONE 3 AİLESİ

Asus Zenfone 3 ailesinin Türkiye’ye Lansmanı yapılmasıyla birlikte Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Lazer, Zenfone 3 Max ve Asus Zenfone 3 Zoom modelleri hakkında önemli ve ilgi çekici özellikleri ile ilgili bilgiler verildi.

ASUS ZENFONE 3 AİLESİ
ASUS ZENFONE 3 AİLESİ Emre

Yeni Zenfone ailesinin müşterilerine sunduğu Asus Zenfone 3, 4.5 inç, 5 inç ve 5.5 inç olarak üç farklı şekilde Türkiye’de satışa sunulacak. Türkiye’ye sunulan bu 3 model için de sabit ve değişmemiş olan metal gövde, çift sim kart ve mikro cd kart bu üç seriden önceki Zenfoneler’le aynı tasarlanmıştır.

Asus Zenfone 3 Bize Neler Sunacak ?

Daha önceden çipset konusunda İntel’i tercih eden Asus, Zenfone 3 ailesiyle birlikte İntel’i tercih etmekten vazgeçip tercihini Snapdrogan’a çevirmiştir. Birazda Asus Zenfone 3 kullanmak isteyen müşterilerin merak ile beklediği özelliklerden bahsedelim.
 

4GB Ram ve 32GB sabit depolama alanına sahip olan akıllı telefon Asus Zenfone 3 Android 6 Marsmallow sürümü ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca kamera konusuna geldiğimizde ise kullanıcılarının kaliteli bir şekilde selfie çekinebilmesi için ön kamerasını 8 MP, arka kamerasını ise 23 MP olarak tasarlamıştır.

Son olarak fiyat konusuna’ da gelecek olursak; Zenfone 3 farklı modellerde geleceği için fiyat farkları da özellikleri gibi farklı olacaktır. Elde edinilen bilgilere göre şu anki Zenfone 3 fiyatları yaklaşık olarak 500 ile 1.400 Türk lirası arasındadır.

Asus Zenfone 3 zenfone 3 zenfone 3 ne kadar zenfone 3 ne zaman çıkacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler