İphone Güncelleme Uyarıları Nasıl Kapatılır ?

Dünyanın en fazla tercih edilen telefonlarından biri olan İphone da kullanıcılar bazı durumlardan oldukça sıkılmış durumdalar. Bu durumların başında ise sürekli telefona gelen ve kullanıcıları rahatsız eden güncelleme uyarıları bulunuyor.

İphone Güncelleme Uyarıları Nasıl Kapatılır ?
İphone Güncelleme Uyarıları Nasıl Kapatılır ? Emre

İphone telefonlarda İOS 5 ile gelen telefon üzerinden güncelleme özelliği birçok insanın hayatını kolaylaştırmış durumda çünkü kullanıcılar bu sayede İTunes’e ihtiyaç duymadan güncellemelerini telefon üzerinden alabiliyorlar. Bazı kullanıcılar için sürekli gelen güncelleme uyarıları rahatsız edici olabilir siz de bu durumdan rahatsızsanız ve güncelleme uyarılarını kapatmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İphone Güncelleme Kapatma Yöntemleri

Kullanıcıları oldukça rahatsız eden ve telefonlarında sıkıntı oluşturan güncelleme uyarıları sadece İphone kullanan kişiler için değil birçok telefon markasını ve sistemini kullanan kişiler içinde sorun oluyor. Siz de İphone güncelleme uyarılarından kurtulmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

İlk olarak telefondan uygulamalara giriyor ve Safari uygulamasını açıyoruz. Daha sonra ise Safari uygulamasının adres satırına bu GitHub bağlantısını yapıştırıyoruz. Bağlantı : hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig  bu bağlantıyı yapıştırdıktan sonra ise sizden bir profil yüklemeniz istenecek. Uygulamanın adımlarını takip ediyoruz ve istenilen profili yüklüyoruz.

Profili yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Cihazımız açıldığında Ayarlar kısmından genel sekmesine giriyoruz. Genel sekmesinde bulunan Yazılım güncellemeye gidiyoruz ve yeni güncellemeleri kontrol ediyoruz. Cihazınız hangi versiyonda olursa olsun güncel olduğu uyarısını alacaksınız. Bu sayede durmadan gelen güncelleme uyarılarından da kurtulmuş olacaksınız. 

iphone güncelleme kapatma iphone güncelleme nasıl kapatılır ios güncelleme kapatma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler