PS4 Oyunları PS4 Pro’ya Nasıl Taşınır?

Büyük küçük her kesimin çıktığı ilk günden beri heyecan ve merak ile takip edip beklediği playstation serilerine bir yenisi daha eklenmiş durumda . Sony firmasının geliştirmiş olduğu playstation serilerinden PS4 pro satışa sunulmuş durumda. Bu yazımızda da, PS4 sahiplerinin, PS4 Pro'ya oyunlarını nasıl taşıyacağını ele alacağız.

PS4 Oyunları PS4 Pro’ya Nasıl Taşınır?
PS4 Oyunları PS4 Pro’ya Nasıl Taşınır? Emre

 Yeni çıkan PS4 PRO modeli kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiş durumda. Peki yeni çıkan modele eski oyunlarınızı nasıl aktarabilirsiniz yazımızın devamında bu sorunun cevabını bulabilir ve playstation 4 pro için ekstra oyun almadan konsolunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde playstation 4 pro satışa sunuldu. 10 kasım itibari ile mağazalarda bulabileceğiniz playstation 4 pro konsolunun Türkiye fiyatı ise 1699 lira. Yeni konsola geçen ve eski oyunlarını aktarmak isteyen oyuncular rehberimizi okuyarak oyunlarını rahat bir şekilde aktarabilirler.

PS4 Den PS4 Pro’ya Oyun Aktarmak

Sony firmasının resmi açıklamasına göre kullanıcılar bu işlemi çok kolay bir şekilde yapabilecekler. Playstation da bulunan tüm oyunları, yakalanmış ekran görüntüsü ve videoları, kayıt dosyalarını, sistem ayarlarını ya da geriye kalan tüm içeriklerimizi Ethernet kablosu ile playstation 4 Pro’ya aktarabiliyoruz.

Kulağa harika gelen bu işlem kullanıcıları yavaş olan ve bir çile haline gelen usb aktarımlarından kurtarıyor. Usb veya harddisk kullanarakyapılacak transfer işlemlerinde kullanıcıların önce birde yedek yapması gerekiyordu Sony kullanıcılarını bu dertten de kurtarmış durumda.

Aktarma işlemini yapabilmek için iki hesabında aynı PSN hesabına bağlı olması ve 4.0 yada üstü bir sistem güncellemesini alması yeterlidir. 

PS4 oyunlarını ps4 proya taşımak ps4 pro oyun ps4 oyun ps4 oyunlarını ps4 proya aktarma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler