İphone Da Zil Sesi Nasıl Ayarlanır ?

İtunes 12 sürümü ile beraber İphone telefonu olan teknoloji kullanıcıları için müziklerini zil sesi yapmak oldukça zor bir hale geldi. Birkaç teknik ile oldukça basit şekilde zil sesi ayarlayabilirsiniz bu teknikler için yazımızın devamını okumanız yeterlidir.

İphone Da Zil Sesi Nasıl Ayarlanır ?
İphone Da Zil Sesi Nasıl Ayarlanır ? Emre

İtunes 12 sürümü ile beraber Apple şirketi zil sesleri için mağaza yönlendirmesini zorunlu bir hale getirdi bu durum nedeni ile Apple kullanıcıları için zil sesi seçenekleri oldukça kısıtlanıyor.

İphone da Müzikleri Zil Sesi Yapma Yöntemleri

İlk önce internet sitelerinde rahat bir şekilde bulabileceğiniz müziklerden 40 saniye gibi bir alan seçmeniz gerekiyor ve daha sonrasında bu şarkıları İphone için m4r formatına çevirmeniz gerekmektedir. İkinci adımda ise İtunes kullanmadan seçmiş ve çevirmiş olduğumuz dosyayı İphone telefonumuza atıyoruz. Daha sonra ise CopyTrans adlı İtunes yerine alternatif olarak kullanacağımız programı indiriyoruz. Uygulamayı açmadan önce ise telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve bu bilgisayara güven seçeneğini seçin. Uygulama açıldıktan sonra telefonunuzu otomatik olarak buluyor sol üstte bulunan melodiler kısmına basarak seçtiğiniz şarkıyı açabilirsiniz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken işlem alt kısma yapmış olduğunuz 40 saniyelik melodiyi sürüklemek. Sonrasında ise güncelle diyoruz ve dosyayı İphona aktarıyoruz.

Yukarıda saydığımız adımları tek tek takip ederek kolay bir şekilde İtunes kullanmadan telefonunuza müzik atabilir ve zil sesi ayarlayabilirsiniz. 

iphone zil sesi ayarlama iphone zil sesi nasıl ayarlanır zil sesi ayarlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler