Bu Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları 31 Temmuz

Her hafta siz ziyaretçilerimize sunduğumuz en yeni ve en yeni mobil oyunları bu haftada sizler için derledik. İşte bu haftanın mobil oyunları.

Bu Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları 31 Temmuz
Bu Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları 31 Temmuz Burak KORKMAZ

  Bridge

 Arcade oyunları seviyorum diyorsanız Bridge oyununu mutlaka denemelisiniz. Oyunu oynarken hiç zorlanmayacaksınız; çünkü oyun gerçekten oynanma açısından kolay. 24 MB boyutunda ki bu oyun bağımlılık yapacak türden oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun yapımcı firması bu piyasanın en iyilerinden olan Ketchapp firmasıdır. Oyun Android ve iOS kullananlar için çıkarılmıştır. Windows Phone için henüz bu oyun yayınlanmadı.

   Rebellious

 Bir aksiyon oyunu olan Rebellious, aksiyon kategorisin de şimdiden en iyiler arasına girmeye aday. Yapımcı firması Simplicial Software olan Rebellious oyunu, kullanım olarak da oldukça kolay. Boyut olarak da sadece 14 MB olan bu oyun şuan için sadece Android kullanıcıları için indirilebilir durumda. Windows Phone ve iOS kullanıcıları için bu oyun çıkartılmadı.

  SBK16 Official Mobile Game

 Motor sporları sevenler için bu oyun gerçekten de tercih edilmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor. SBK16 Official Mobile Game oyunu özellikle grafikleri ile ön plana çıkıyor ve oynanışı da oldukça eğlenceli. Bu oyun bu alanda ki en iyi oyunlardan olmaya aday. Boyut olarak da oldukça yüksek olan bu oyunun boyutu, 325 MB.  Oyunun yapımcı firması Digital Tales bu oyunu 3 platformda da yayınladı(Windows phone, Android ve iOS).

  Deckstorm: Duel of Guardians

 Bir kağıt oyunu olan Deckstorm: Duel of Guardians oyunu rakiplerinden yapı olarak farklılık gösteriyor. Oyun 53 MB boyutunda ve Windows Phone harici diğer iki platfromda(iOS, Android) ücretsiz yayınlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler