Galaxy A5'e Beklenen Android Güncellemesi Geldi

Samsung'un merak ile beklenen Android 6.0.1 güncellemesi sonunda gerçekleşti. Peki bu güncelleme ile birlik de Galaxy A5 kullanıcılarını neler bekliyor?

Galaxy A5'e Beklenen Android Güncellemesi Geldi
Galaxy A5'e Beklenen Android Güncellemesi Geldi Burak KORKMAZ

 Samsung kısa bir süre de birçok telefon markası için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini gerçekleştirdi. Önce üst seviye telefonlarına bu güncellemeyi sunan Samsung, üst seviye telefonlarına getirdiği güncellemeleri bitirdikten sonra, şimdi de orta segmentli telefonlara güncelleme sunmaya başladı. Güncelleme alan akıllı telefonlardan biri olan Galaxy A5 kullanıcıları, sonunda Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesine kavuştu. Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ile telefonunuza birçok yenilik gelecek. Peki bu güncelleme ile gelen yenilikler neler?

 Güncellemenin merkezi Hollanda oldu ve ilk güncellemeyi bu ülkede yaşayanlar aldı. Bu güncelleme ile birlik de, Galaxy A5 telefonunu kullananlar TouchWiz ara yüzü ile karşılaşacaklar. Bu ara yüze ilk aşamada alışmanız zor olabilir; ama emin olun sonradan çok seveceksiniz. Bildirimlerde ve uygulama izinlerinde de büyük değişikliklerin meydana geldiğini görebileceksiniz. Bu güncellemenin en güzel yönlerinden biri de telefonunuza yeni bir mod eklemesi. Doze modu adı verilen bu mod sayesinde telefonunuzun enerjisi çok daha dayanıklı olacak.

 Galaxy A5 güncellemesi dağıtılmaya devam edilirken, Türkiye’ye bu güncellemenin ne zaman sunulacağı ise belirsizliğini koruyor. Ben bu cihazı alacağım diyenler içinde Galaxy A5 hakkında birkaç bilgi verelim. Dört çekirdekten oluşan Snapdragon 820’nin kullanıldığı bu cihazda 2 GB Ram kapasitesi bulunuyor. 2.300 mAh pil kapasitesine sahip olan Galaxy A5, 1.2 GHz hıza ulaşabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler