Bu Haftanın En İyi Android Uygulamaları 30 Temmuz

Her hafta yayınladığımız Android uygulamalarını bu hafta da sizler için yayınlıyoruz. İşte 30 Temmuz 2016 itibariyle en yeni ve en iyi android uygulamaları.

Bu Haftanın En İyi Android Uygulamaları 30 Temmuz
Bu Haftanın En İyi Android Uygulamaları 30 Temmuz Burak KORKMAZ

  Prisma

 7 MB boyutundaki bu oyun çok yeni olmasına rağmen oldukça ilgi görmüştür. Prisma uygulaması, bir fotoğraf uygulamasıdır ve bu uygulama sayesinde resimlerinizi farklı şekillere sokabilir ve resimlerinizi daha ilginç hale getirebilirsiniz.

  Pokefinder For Pokemon GO

 Adından da anlaşılacağı üzere Pokemon Go ile ilgili bir uygulama ve bu uygulama Pokemon Go oyununun şuan için en çok oynanan oyunlar arasında lider olması nedeniyle oldukça ilgi görmüş durumda. Bu uygulama sayesinde yakın çevrenizde ki pokemonları yakalayabileceksiniz. Bu uygulama Türk yapımıdır ve oldukça başarılı bir uygulamadır.

  Portal - WiFi File Transfers

 Akıllı cihazlarınız arasında dosya-resim-video transferi yapabilmenizi sağlayan Portal - WiFi File Transfers uygulaması, kullanım olarak da çok kolay. Dosya transferi yapabilmeniz için wifi bağlantınızın olması gerekiyor. Uygulamanın yapımcı firması ise, Pushbullet.

  Monospace - Writing and Notes

 Google Play Store’da çok fazla not uygulaması var; ama çoğu benzerlik gösteriyor. Monospace - Writing and Notes uygulaması diğerlerinden daha farklı tasarıma ve işlevselliğe sahip. Boyut olarak da 5.4 MB gibi bir yer kaplayan Monospace - Writing and Notes şimdiden hatırı sayılır indirme sayısına ulaştı.

  Micopi Pico

 Telefonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız Micopi Pico uygulaması tercih etmeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor. 6.8 MB büyüklüğünde ki bu uygulama arşiv olarak da oldukça zengin.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler