Casper Nirvana D300 Teknik Özellikleri

Casper markasının yeni masa üstü markası Casper Nirvana D300 yüksek donanım özellikleri ile ön plana çıkıyor. Peki Casper Nirvana D300 özellikleri nelerdir?

Casper Nirvana D300 Teknik Özellikleri
Casper Nirvana D300 Teknik Özellikleri Burak KORKMAZ

 

 Ünlü bilgisayar markalarından Casper, yeni masa üstü bilgisayarı olan Casper Nirvana D300 model bilgisayarını piyasaya sürdü. Yüksek özelliklere sahip olan Casper Nirvana D300 modelinde, işlemci olarak Intel Skylake işlemci markası kullanılmış ve bu işlemcinin bu bilgisayara büyük performans katkısı yapacağı bekleniyor. Casper Nirvana D300 modelinde 6. Nesil Intel Core i3, i5 ve i7 işlemcileri kullanılmıştır. Hangi işlemciyi seçeceğiniz sizin inisiyatifinize bırakılmış. İşlemci olarak en yeni ve en güçlü işlemcileri tercih eden Casper, müşterilerine yüksek performans sağlayacak.

 Ram olarak da 16 GB’a kadar çıkan Casper, yeni nesil bilgisayarların olmazsa olmazı olan SSD diskini bu modelinde kullanmıştır. Ekran kartı olarak da kullanıcılarına alternatifler sunan Casper, NVIDIA VE AMD ekran kartlarından birden fazla modelini bu bilgisayarında tercih etmiştir. AMD R5-230, R7-240 ve Nvidia GeForce GT 730, GTX 750 Ti ve GTX 960 ekran kart modelleri kullanıcıların tercihine sunulmuştur. Bu ekran kartıları sayesinde Casper Nirvana D300 modeline sahip olan kişiler her oyunu gönül rahatlığı ile oynayabilmenin keyfini yaşayacaklar. Power Supply yani güç kaynağı ise, 300 Wattdır. Fun olarak da çok özel bir seçim yapan Casper, 21 dB gürültülü bir fun kullanmıştır. Sonuç olarak yüksek özellikleri ile göz kamaştıran Casper Nirvana D300, tasarımı ve yüksek performansı ile müşterilerini memnun edecek gibi görünüyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler