Pokemon Go Hızlı Level Nasıl Atlanır?

Pokemon Go oynayanların en çok gayret gösterdikleri konudan biri de hızlı level atlayabilmek. Peki bunu nasıl mümkün hale getirebiliriz?

Pokemon Go Hızlı Level Nasıl Atlanır?
Pokemon Go Hızlı Level Nasıl Atlanır? Burak KORKMAZ

 Pokemon Go oyunu çıktığı günden bugüne sürekli gündem de olmayı başaran bir oyun olmayı başarmıştır. Dünyanın her köşesinden büyük hayranlara sahip olan Pokemon Go, ülkemiz de ne yazık ki resmi olarak kullanıma sunulmadı. Tabi bu bizim bu oyunu oynamamız için engel teşkil etmiyor. Apk dosyasını indirerek bu oyunu oynayan Pokemon Go kullanıcıları, bir yandan Pokemon ekibini genişletmek ve güçlendirmek isterken bir taraftan da hızlı level atlamak için ellerinden geleni yapıyor. Peki level atlamak için neler yapılmalı?

  Hızlı Level Atlamak İçin Neler Yapılmalı?

 Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, oyunda kesinlikle hile kullanmayın. Zira hesabınız her an banlanabilir ve tüm emekleriniz çöpe gidebilir. Sizin yer lokasyonunuzu değiştiren uygulamaları kesinlikle telefonunuzu indirmeyiniz. Pokemon Go yetkilileri, birçok oyuncuyu sırf bu yüzden banladı.  

 Hızlı level atlamak için öncelikle Xp puanlarını toplamalısınız. Bu puanı yükseltmek için de, mümkün olduğunca pokemon yakalıyoruz ve bu pokemonları geliştiriyoruz. Bu aşamada Pkestop’lar da diğer oyuncular ile kapışmak büyük önem arz ediyor. Sadece pokemon yakalayarak maalesef zannettiğiniz kadar hızlı level atlamanız mümkün değil.

 Dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de yoğun olan PokeStop’ları tercih etmeniz. Ne kadar fazla yoğunluk olursa o kadar fazla puan kazanabileceksiniz. Sürekli önünüze çıkan pokemonları boş geçmemelisiniz. Zira elimde fazlası ile var ve her yerde karşıma çıkıyor diye bazı pokemonlar es geçiliyor. Bu yanlış. Yakaladığınız o pokemonları Profesöre göndererek Cand kazanabilirsiniz. Bu da size Xp olarak dönüş sağlayacaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler