Sony'den Yeni Bir Üst Düzey Telefon Daha Geliyor

Sony'nin yeni bir üst düzey telefon üzerine çalıştığı açıklandı. Peki bu telefonda Sony severleri ne bekliyor?

Sony'den Yeni Bir Üst Düzey Telefon Daha Geliyor
Sony'den Yeni Bir Üst Düzey Telefon Daha Geliyor Burak KORKMAZ

 En iyi telefon markalarından biri olan Sony, yeni bir üst düzey telefon için çalışmalara başladı. Sızdırılan haberlere göre, Sony’nin bu yeni çıkacak telefondan beklentileri şimdiden yüksek. Xperia F8331 adının verilmesi beklenen bu yeni amiral telefonun, özellikleri de sızdırıldı.  Xperia X serisinin tasarımlarına daha çok benzeyecek olan bu cihaz, 5 inç ekran boyutunda olacak.  Birçok modelin de kullanmadığı aksesuarlardan biri olan USB Type-C’in bu model de bulunacağı da gelen haberler arasında.

 Daha önceki serilerin de tercih ettiği Snapdragon işlemcisini bu modelinde de kullanılacağı belirtilirken, Snapdragon 820 model yonga setinin bu cihazda kullanılma olasılığının yüksek olduğu belirtildi.  Xperia F8331’in en dikkat çeken özelliklerinden biri de hiç şüphesiz, hem arka hem de ön kamera da 4 K video çekme özelliği olacak. Bu özellikler ile birlik de Sony’nin standartları dışına çıkacağını ve biraz daha yenilikçi anlayışa sahip olabileceğini söylemek mümkün.

 Sony genel olarak ürünlerini 1 Eylül’de lanse ediyor ve Xperia F8331 modelinin de bu tarihler de duyurulabileceği gelen haberler arasında. Bu cihaz da kaç GB Ram ve kamera çözünürlük oranları hakkında bilgi şu anlık yok; ama çok kısa bir süre içerisinde Xperia F8331 hakkın da yeni haberlerin geleceği kesin. Bu bilgilerin sızdırma haberler olduğunu düşünerek yanılma payımızın olabileceğini de göz ardı etmemenizi temenni ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler