Facebook Arama Geçmişini Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer Facebook'da daha önce yaptığınız aramaların görünmesini istemiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek tüm arama geçmişinizi silebilirsiniz.

Facebook Arama Geçmişini Silme İşlemi Nasıl Yapılır?
Facebook Arama Geçmişini Silme İşlemi Nasıl Yapılır? Murat YAVUZ

Facebook arama bölümün de bir kişi, grup veya sayfa aradığınızda bu kaydediliyor ve sonraki aramalarınız da öncelikli olarak sizin karşınıza çıkıyor. Eğer daha önce arama yaptığınız kişi veya sayfaların tekrardan hatırlanmasını istemiyorsanız birkaç işlem yapmanız gerekiyor.

Öncelikle Facebook sağ üst bölümün de kilit resminin yanında aşağıya doğru bakan bir ok simgesi göreceksiniz ve o ok simgesine tıklayın. Daha sonra buradan Hareketler Dökümü linkine tıklayın. Bu aşama da sol da bir çok menü göreceksiniz. Bu menülerin hemen aşağısında Daha Fazla menüsüne tıkladıktan sonra menü sayısı artacaktır. Bu menüler arasında Ara adında ki menüyü bulun ve tıklayın.

Şimdi karşınızda daha önce yaptığınız tüm aramaları görebileceksiniz. Sağ üstte, Arama Kayıtlarını Sil linkine tıkladığınız anda daha önce kayıt altına alınan tüm geçmiş silinecektir. İşlem bu kadar basit.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler