Twitter Kullanıcıları Yeni Emojilerine Çok Yakında Kavuşacak

Zor günler geçiren Twitter, eski başarısına kavuşmak için yeni bir yeniliğe daha imza atıyor. Çok Yakında 72 emojil kullanıcıları ile buluşacak.

Twitter Kullanıcıları Yeni Emojilerine Çok Yakında Kavuşacak
Twitter Kullanıcıları Yeni Emojilerine Çok Yakında Kavuşacak Murat YAVUZ

Facebook ve Twitter uzun bir süre lider koltuğunda oturduktan sonra, Twitter liderlik koltuğunu Snapchat ve Instagram’a bıraktı. Daha birkaç gün önce piyasaya sürülen Pokemon Go’nun bile Twitter’ı yakalaması an meselesi. Durum böyle olunca Twitter, eski konumuna kavuşmak için çalışmalara çoktan başladı. Öncelikli olarak NBA ve MLS maçlarının yayın hakkını alan Twitter, son olarak da GIF resimlere düzenleme getirdi.

Twitter’ın şimdi ki projesi ise, Emojiler üzerine. 2 gün sonra 72 Emoji, Twitter kullanıcılarının hizmetine sunulacak. Unicode 9 emojilerini kullanacak olan Twitter bu projenin sonunda bir ilke de imza atmış olacak. Çünkü, Unicode 9 emojilerini ilk kullanan sosyal medya sitesi Twitter olacak. Twitter’ın bu yeniliği henüz akıllı telefonlar için geçerli olmayacak; ama çok yakında Android ve iOS sürümleri için de bu yenilikler geçerli olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler