En İyi 5 Arcade Oyunu (Androidler İçin)

Android market de bulabileceğiniz en iyi 5 Arcade oyununu sizler için derledik.

En İyi 5 Arcade Oyunu (Androidler İçin)
En İyi 5 Arcade Oyunu (Androidler İçin) Murat YAVUZ

Asphalt 8: Airborne

 Android market de ki en iyi oyunlardan biri olan  Asphalt 8: Airborne, grafik açısından da rakiplerinden sıyrılıyor. Oyun, araba yarışları üzerine kurulu ve bu yarışlarda aksiyon hiç eksik olmuyor. Yaklaşık 1500 civarı yarış seçeneğini de bu oyunda bulacaksınız.

BADLAND

Başarılı bir Arcade oyunu olan Badland, kullanıcılar için oldukça kolay bir oyundur. Oyunun en büyük özelliği ise kurgusu ve grafikleridir. Oyun bir platform da geçiyor ve önünüze gelen engelleri aşmalısınız.

Crossy Road

 Oyun ilk başlarda size çok kolay gelecektir; ama oyunda ilerledikçe çok fazla zorlanacağınızın garantisini verebilirim. Oyunda ki amaç, bir bölgeden başka bir bölgeye engelleri aşarak geçmek.

CSR Racing 2

Asphalt 8: Airborne oyununun en büyük rakibi şühesiz ki CSR Racing 2 oyunudur. Grafik konusunda şüphesiz Asphalt 8: Airborne kadar iddialı. Çoklu oyuncu seçeneği de bulunan oyunda, yarışta ki en iyi zamanlamayı yapmaya çalışmalısınız.

Five Nights at Freddy's 4

Android market de bulabileceğiniz en iyi korku oyunu desek yeridir. Bir kapı açıyorsunuz ve arkasından tüylerinizi diken diken edecek canavarlar ile karşılaşıyorsunuz. Kurgu olarak çok iyi olan bu oyunu, korku oyunları sevenler mutlaka indirmeli.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler