Whatsapp Etiketleme Dönemi Başlıyor

Whatsapp yeni bir özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Grup konuşmaları için artık etiketleme dönemi başlıyor.

Whatsapp Etiketleme Dönemi Başlıyor
Whatsapp Etiketleme Dönemi Başlıyor Murat YAVUZ

Anlık mesajlaşma dendiğin de ilk akla gelen şüphesiz ki Whatsapp’dır. Milyonlarca kullanıcısı olan Whatsapp yeni özelliğini çok yakında kullanıcılarının hizmetine sunacak. Grup konuşmaların da sizden bahsedildiğini veya sizin için bir şey yazıldığını anlamak çok zor. Hele ki grubunuz kalabalık ise ve sürekli grup da ki yazıları takip edemiyorsanız işte o zaman bu durum imkânsız bir hal alıyor.

Whatsapp kullanıcıları için bu duruma bir çözüm buldu ve etiketleme sistemini geliştirdi. Böylece grubunuz da biri sizden bahsedince sizi etiketleyecek ve cihazınıza bununla ilgili bir bildirim gelecek. Pinterest, Twitter tarzı bir etiketleme sistemi üzerine çalışan Whatsapp’da birini etiketlemek istediğinizde “@”işaretini kullanmalısınız.

Böylece etiketlediğiniz kişiye bir bildirim gidecek ve sizin yazınızı kolayca okuyabilecek. Etiketleme sistemi şuan kullanıcılara sunulmadı; ama beta olarak yayınlandı ve test aşamasında. Yani çok kısa süre içerisin de bu özelliği Whatsapp’da görebileceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler