Vlog Nedir ve Vlog Nasıl Çekilir ?

Blog yazarlığının ne olduğunu bildiğinizi varsayıyorum, Vlog’da blog yazarlığının görüntülü halidir. Blogger’ların yazmış oldukları yazıları görüntülü anlatmasıdır.

Vlog Nedir ve Vlog Nasıl Çekilir ?
Vlog Nedir ve Vlog Nasıl Çekilir ? Murat YAVUZ

Blog yazarlığının ne olduğunu bildiğinizi varsayıyorum, Vlog’da blog yazarlığının görüntülü halidir. Blogger’ların yazmış oldukları yazıları görüntülü anlatmasıdır. Özellikle internet üzerinde canlı yayın platformlarının artmasıyla birçok kullanıcı canlı yayın yapmaya başladı. İşte bu gibi yayın ortamlar Vlog yayını yapabilmek için bazı önemli ayrıntılar gerekli, bizde bu ayrıntıların hangileri olduğunu anlatmaya çalışacağız.

Vlog çekimi yapmak istiyorsanız, video çekeceğiniz akıllı telefonun kamera görüş açısı geniş olması gerekli. Düşük ışıklı ortamlarda çekim yaptığınız zaman görüntü kalitesinde eksiklik olmamalı, yani düşük ışık ortamlarında bile çekim yapabilmeli. Çekim yaptığınız cihazda, otomatik görüntü sabitleme sistemi olması gerekli. Kamera özelliklerinin gayet hızlı olması gerekli ve ses kayıt özelliklerinin kaliteli olması gerekmektedir. 

Vlog Nasıl Yapılır? Vlog Yapmak Vlog Çekmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler