Color Pop Uygulaması ile Fotoğrafları Renklendirin

Color Pop uygulaması, fotoğraf renklendirme aracı olarak kullanılıyor. Geçmişte çekindiğiniz fotoğrafların istediğiniz bölgeyi renklendirme imkanını sunan Color Pop, ayrıca siyah beyaz filtre ile yeni çekindiğiniz fotoğrafları renkli hala getirmek için kullanılıyor.

Color Pop Uygulaması ile Fotoğrafları Renklendirin
Color Pop Uygulaması ile Fotoğrafları Renklendirin İhsan ŞAHİN

Color Pop uygulaması, fotoğraf renklendirme aracı olarak kullanılıyor. Geçmişte çekindiğiniz fotoğrafların istediğiniz bölgeyi renklendirme imkanını sunan Color Pop, ayrıca siyah beyaz filtre ile yeni çekindiğiniz fotoğrafları renkli hala getirmek için kullanılıyor. İnstagram başını fotoğraf paylaşım sitelerinin, fotoğraf geliştirme bölümleri oluyor ve kullanıcılar bu gibi uygulamalarda çeşitli filtreler vardır.

Android platformu için geliştirilen bu uygulama sayesinde çeşitli filtreler uygulayabileceğiniz bu uygulama sayesinde, fotoğraflarınızı daha renkli hala çevirebilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza yükleyerek fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Fotoğrafınız renkli ise bu uygulamayı açtığınızda direk siyah beyaz olarak görünecek. Özellikle selfielerinizi düzenlemede kullanacağınız bu uygulama ile ortaya daha güzel fotoğraflar çıkarabileceksiniz.  Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Color Pop Uygulaması ile Fotoğrafları Renklendirin Color Pop Uygulaması Color Pop Uygulaması Resim Düzenleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Transcend 240GB SSD Özellikleri
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler
Steam'da Hafta Sonuna Özel İndirimler